Термопот Blumberg RB-629, обсяг 5,8 літрів (електричний чайник-термос): продаж, ціна у Одесі. електрочайники від “Gadget Town”

Термопот Blumberg RB-629, обсяг 5,8 літрів (електричний чайник-термос): продаж, ціна у Одесі. електрочайники від “Gadget Town”

Термопот є дуже функціональним і незамінним елементом кухні дому або офісу. Добре підходить для невеликих заходів. Вам не доведеться постійно включати електричний чайник, щоб приготувати гарячі напої. Термопот Blumberg RB-629 завжди Вам подає кип’ячену воду, що робить роботу значно швидше, а використання побутового термопота економічніше.

Производитель: Лысьвенские эмали.
Цена: 1012 843 RUR
Производитель: Лысьвенские эмали.Модель: Ласковый май 2711АП/4.
Цена: 1578.47 RUR
Производитель: Лысьвенские эмали.Модель: Анютины глазки 2711АП/4.
Цена: 3156.94 1578.47 RUR

Обсяг термопота Blumberg RB-629 становить 5,8 л. Цього цілком достатньо для побутових потреб середньої сім’ї. Термопот здатний не тільки нагріти велику кількість води з мінімальною затратою електрики, але і на довго зберегти воду гарячою, адже він зберігає тепло як термос.

Раннє зазвичай використовувалися кулери, однак вони мають досить великі розміри. Конкуренцію громіздким кулерам можуть скласти компактні термопоты, для яких не потрібно тягати і замінювати великі бутлі з водою.

Термопот Blumberg RB-629 5,8 л стане відмінним помічником у господарстві для будь-якої сім’ї. Адже постійний підігрів води на плиті або з допомогою електрочайника виходить не дешево, а термопот здатний не тільки нагріти велику кількість води з мінімальною затратою електрики, але і зберегти воду гарячою. Також зменшенню витрат у цій моделі сприяє функція автовідключення: відразу після нагріву необхідної кількості води він не використовує електрику.

        Термопот имеет стильный корпус из нержавеющей стали, на котором виден индикатор воды. Имеет два способа подачи воды:  электрическим насосом или касание чашкой. Также имеет функцию очистки воды от хлора. Благодаря скрытому нагревательному элементу можно не бояться пользоваться термопотом во время нагрева воды. Он очень прост в уходе, его можно легко мыть благодаря тому, что крышка полностью снимается.

Объем термопота Blumberg RB-629, составляет 5,8 литров. 

Характеристика:

Высота – 34 см.

Обертальний підставу на 360 градусів

Сильний насос

Корпус з нержавіючої сталі

3 способи подачі рідини: електронасос, дотик чашкою, ручна помпа в разі відключення електрики.

Система очищення хлору

Повторне кип’ятіння

Індикатор кип’ятіння, підігрівання та підтримання тепла

Знімна кришка для легкої чистки

Датчик рівня води

Блокування розливу води

Об’єм: 5,8 л

Тип нагрівального елемента: Прихований нагрівальний елемент

Функція автовідключення: Так

Економить енергію

100% кип’ячена вода

Чайники