Купити чайник електричний в інтернет-магазині Makitra в місті Київ

Купити чайник електричний в інтернет-магазині Makitra в місті Київ

Тут Ви можете вибрати і купити електрочайник в інтернет-магазині недорого! Великий асортимент доступних моделей завжди є в наявності нашому магазині в Києві. Але перш ніж оформити замовлення, дізнайтеся, як правильно вибирати електричний чайник.

Производитель: Printbar.
Цена: 1699 799 RUR
Производитель: Printbar.
Цена: 3499 2499 RUR
Производитель: Printbar.
Цена: 3499 2499 RUR

В першу чергу слід визначитися з призначенням чайника:

  • Дорожній електричний чайник – як правило, невеликого об’єму і потужності, виготовляється з термостійкого пластика або неіржавіючої сталі, має компактні розміри і електричний провід невеликої довжини.
  • Кухонний / офісний електрочайник – призначений для стаціонарного використання на кухні або в офісі. Об’єм чайника становить 1-2 літра, потужність від 800 Вт до 2 кВт.
  • Чайник-термос (термопот) – поєднує в собі функціональність чайника і термоса, завдяки можливості підтримувати задану температуру, поки прилад підключений до електромережі. Об’єм чайника може досягати декількох літрів, а потужність, як правило, не перевищує 1000 Вт, тому що для підтримки температури не потрібно багато енергії.

Другий важливий момент – це матеріал, з якого виготовлений чайник.

  • Чайники з термостійкого пластика виділяються доступною ціною, мають невелику вагу, а також безліч варіацій форм і забарвлень. У чайників сумнівного походження можлива наявність неприємного запаху пластмаси, в той же час у моделей відомих брендів такі проблеми зустрічаються рідко.
  • Електрочайники з нержавіючої сталі характеризуються високою міцністю і довговічністю, безпечні для здоров’я людини, не спотворюють смак і запах води.
  • Електричні скляні чайники вважаються найбільш екологічно безпечними і нешкідливими для здоров’я людини. Мають привабливий і оригінальний дизайн, а завдяки прозорим стінкам зручно контролювати рівень води в чайнику. До мінусів можна віднести їх крихкість і необхідність регулярного ретельного догляду, так як поява накипу псує зовнішній вигляд виробу.
  • Керамічні електрочайники мають майже всі ті ж переваги і недоліки, що і скляні моделі, за винятком декількох особливостей. По-перше, товсті стінки дозволяють довше зберігати рідину гарячою, по-друге, в процесі нагрівання води чайник видає менше шуму і не вимагає настільки ретельного догляду, як скляний.

Третя важлива характеристика електричного чайника – це його потужність. Зрозуміло, чим вона більша, тим швидше буде закипати вода. Але слід пам’ятати, що потужні моделі створюють серйозне навантаження на електропроводку, і якщо лінії старі або товщина проводів невелика, це може привести до виникнення пожежі.

Більшість сучасних електрочайників оснащуються великою кількістю додаткових опцій, таких як терморегулятор, підсвічування, захист від перегріву, автоматичне вимикання і т.д. У нашому магазині Ви зможете знайти дешеві електрочайники з базовим набором функцій, так і просунуті моделі з розширеною функціональністю.

Чайники